EF-XG965ARE Samsung Alcantara Cover Red pro G965 Galaxy S9 Plus

0/5 (0 hlasů)

0/5 (počet: )
Samsung 8801643098988 8801643098988
Výrobce:Samsung
Kód:8801643098988
Dostupnost:
skladem 3 ks (info)

Originální kožený kryt zajistí zvýšenou odolnost při neopatrném zacházení. Váš telefon Galaxy S9 Plus bude naprosto v bezpečí a přitom plně ovladatelný. Samozřejmostí je i dostupnost všech konektorů a výřez na fotoaparát, každé pouzdro je vyrobené přesně na daný model.
Pouzdro je vyrobeno ze speciálního materiálu Alcantara, který je na dotyk podobný sametu a zároveň je odolný vůči skrvnám.
Pouzdro je výjimečné svým tenkým designem, pouchých 0,3mm na svém tefeonu téměř nepoznáte. Neztrácí však na své kvalitě, výborně telefon ochrání před poškrábáním a jiným znehodnocením díky vysoce kvaliltní kůži Alcantara, z které je pouzdro vyrobené, stačí ho jednoduše nacvaknout na zadní stranu telefonu.

Parametry:
- Originální produkt Samsung
- Materiál: vysoce kvalitní umělá kůže
- Typ: zadní kryt
- Ultratenký design: 0,3 mm
- Barva. více barevných variant
-----------------------------------------------------
This genuine leather case ensures increased durability with careless handling. Your Galaxy S9 Plus will be completely safe and fully manageable. There is also the availability of all the connectors and the cut-out on the camera. The case is made exactly to the model.
The case is made of a special Alcantara material that is velvet-like and at the same time resistant to blood.
The case is exceptional with its slim design of 0.3mm. But it does not lose its quality, it will greatly protect the phone from scratches and other degradation thanks to the high quality Alcantara leather from which the case is made.

Parameters:
- Original Samsung product
- Material: high quality artificial leather, polyurethane
- Type: back cover
- Ultra-thin design: 0.3 mm
- Color. multiple color variants

Balení: Blister

MenuX

Provozovatel webu, Martin Janča, se sídlem Ludkovice 85, 76341 , IČ:87521873 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím