EJ-PT830BJE Samsung Original Stylus S Pen pro Galaxy TAB S4 Silver (Bulk)

0/5 (0 hlasů)

0/5 (počet: )
Samsung 8596311091834 8596311091834
Výrobce:Samsung
Kód:8596311091834
Dostupnost:
skladem 3 ks (info)

Splňte si své povinnosti zábavným a kreativním způsobem s dotykovým perem S Pen. Díky intuitivnímu a inovativnímu designu je s ním práce velmi jednoduchá. S Pen je velice lehký, stylový a pohodlně se drží. Jednoduše ho nebudete chtít pustit z ruky. S Pen disponuje pouze 0,7 milimetru tenkým gumovým hrotem, díky kterému je jeho používání tiché a plynulé. Rozeznává 4 096 úrovní přítlaku, takže ho budete mít absolutně pod kontrolou. A díky hmotnosti jen 9,1 gramu se s ním jednoduše pracuje i po opravdu dlouhou dobu.
Rozmanité funkce S Pen poskytnou novou úroveň produktivity. Můžete zapisovat poznámky na vypnutou obrazovku, aniž byste své zařízení aktivovali. Komunikaci s přáteli vylepšíte nápisy, obrázky a animacemi. S Pen se dokonce stane praktickým překladatelským nástrojem, stačí pouze označit text v cizím jazyce a stisknout tlačítko.Tackle your to-do list in more engaging and creative ways with the S Pen. The improved and intuitive design feels natural to hold, just like a real pen. And its trimmed design, light weight, and comfortable grip will make it a tool you won’t want to put down. The S Pen’s 0.7mm rubber tip is quiet and smooth. It detects 4,096 levels of pressure to provide impressively responsive feedback, letting you express yourself in as much detail as you would with a regular pen or pencil. Weighing in at 9.1 grams, it’s optimised for long periods of writing. Our latest S Pen is packed with features to make you endlessly productive. Take impromptu notes with Screen-Off Memo, no unlocking necessary. Animate conversations with moving handmade notes and drawings through Live Message. It even comes with your own translator that’s just a highlight and click away.

Balení: Servisní balení

MenuX

Provozovatel webu, Martin Janča, se sídlem Ludkovice 85, 76341 , IČ:87521873 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím