Xiaomi Mi Smart Sensor Set

0/5 (0 hlasů)

0/5 (počet: )
Xiaomi 6934177700934 6934177700934
Výrobce:Xiaomi
Kód:6934177700934
Dostupnost:
není skladem 31.05.2021 (info)

Perfektní zabezpečovací sada poskytuje zabezpečení vašeho domu, bytu, atd. Hlídejte na dálku vaši domácnost. Tato sada hlídá pohyb v místnostech a detekuje otevření oken či dveří. Komunikuje vzdáleně přes aplikaci Mi Home. V aplikaci vám ihned přijdou notifikace o otevření okna či dveří nebo o pohybu v místnostech. Bezdrátová techlologie: Wi-Fi, Zigbee.

- komunikační brána Xiaomi Gateway, která hlídá všechny senzory a komunikuje s vámi pomocí aplikace Mi Home.
- Snímač pohybu: Senzor pohybu lidí i zvířat snadno imístíte a je malý. Hlídá neoprávněný vstup a umožňuje automatické zapnutí a vypnutí inteligentních zařízení při vstupu a odchodu z pokojů.
- Okenní a dveřní senzor: Senzory hlídají neoprávněné otevírání oken a dveří a umožní automatické zapnutí a vypnutí inteligentních zařízení. Na instalaci nepotřebujete nástroje, stačí pouze přilepit.
- Bezdrátový přepínač: Tlačítko pro ovládání inteligentních zařízení: světla, klimatizace, inteligentní zásuvky a čističe vzduchu. Na instalaci nepotřebujete nástroje.
- Chytrá zásuvka: Zapínejte a vypínejte připojené spotřebiče pomocí chytrého telefonu, i když nejste doma. Nastavte si kdy a na jak dlouho se má spotřebič zapnout. Ovládání nastavených scénářů funguje i bez připojení k internetu - Potřebuje Mi senzor Hub. Získáte přehled i o spotřebě energie.
- Ovládací kostka: Vzdáleně můžete ovládat až šest scén se šesti jednoduchými pohyby pomocí ovládací kostky. Poskytuje snadné ovládání. Všechna inteligentní zařízení mohou být ovládána v ruce.The perfect security kit provides security for your house, apartment, etc. This set monitors movement in the rooms and detects the opening of windows or doors. It communicates remotely via Mi Home. In the application you will immediately receive notifications about opening a window or door or moving around in rooms. Wireless technology: Wi-Fi, Zigbee.

- Xiaomi Gateway, which monitors all sensors and communicates with you using Mi Home.
- Motion sensor: The human and animal movement sensor is easy to position and is small. It monitors unauthorized entry and allows the smart devices to turn on and off automatically when entering and leaving rooms.
- Window and door sensor: The sensors monitor the unauthorized opening of windows and doors and enable automatic switching on and off of intelligent devices. You do not need tools to install, just glue.
- Wireless switch: Button for controlling smart devices: lights, air conditioning, smart sockets and air purifiers. You do not need tools to install.
- Smart socket: Switch on and off the connected appliances using a smartphone even when you are not at home. Set when and how long the appliance should be switched on. Controlling set scenarios works even without an Internet connection - Needs a Hub sensor. You will also get an overview of energy consumption.
- Control Cube: You can remotely control up to six scenes with six simple movements using the control cube. Provides easy operation. All intelligent devices can be operated by hand.

Balení: Blister

MenuX

Provozovatel webu, Martin Janča, se sídlem Ludkovice 85, 76341 , IČ:87521873 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím