Xiaomi QDJ4058GL Mi Home Security Camera 360

0/5 (0 hlasů)

0/5 (počet: )
Xiaomi 6934177713958 6934177713958
Výrobce:Xiaomi
Kód:6934177713958
Dostupnost:
není skladem 30.10.2021 (info)

Chytrá bezpečnostní Xiaomi Mi Home Security camera má rotační mechanizmus a skvělou kvalitu obrazu. Pohyb kamery je možný ve 2 směrech. V horizontálním směru dosahuje 360° pozorovacího úhlu a ve vertikálním směru 115°. Budete monitorovat celý požadovaný prostor. Kamera podporuje WiFi a prostor můžete monitorovat vzdáleně díky mobilní aplikaci Mi Home. Používání je velmi jednoduché. Nejprve si stáhněte aplikaci Mi Home, zapněte kameru na určeném místě, otevřete aplikaci a spojte se s kamerou. Kameru budete pohodlně ovládat na dálku. Můžete přehrávat nahraná videa, spravovat nahrávky, dálkově ovládat kameru a komunikovat se členy vaší domácnosti. Záznamy je možné ukládat na paměťovou kartu MicroSD, nebo lze využít bezpečného cloudového úložiště. Kamera má barevnou technologii Shimmer a vylepšenou clonu se světelností F2.1. Obrazy jsou jasnější a detailnější. Během nočních záznamů kamera aktivuje IR senzory kolem čočky a detekuje pohyb až do vzdálenosti 9 metrů.

- 360° zorný úhel
- rotace
- podpora WiFi
- detekce pohybu
- podpora aplikace Mi Home
- integrovaný mikrofon
- integrovaný reproduktor
- napájení: adaptér
- slot pro paměťovou kartu: MicroSD
- noční vidění
- dosah nočního vidění: 9m
- jednoduchá instalace
- kompatibilita: Android 4.0, iOS 7.0 a vyšší.The smart Xiaomi Mi Home Security camera has a rotating mechanism and great image quality. Motion of the camera is possible in 2 directions. In the horizontal direction, it reaches a 360 ° viewing angle and a vertical angle of 115 °. You will monitor all the required space. The camera supports WiFi and you can monitor your space remotely with the Mi Home mobile app. Use is very simple. First, download the Mi Home app, turn on the camera at a specific location, open the application and connect with the camera. You will be able to control the camera remotely. You can play recorded videos, manage recordings, remotely control the camera and communicate with members of your household. Records can be stored on a MicroSD memory card or a secure cloud storage can be used. The camera has Shimmer color technology and improved F2.1 aperture. The pictures are brighter and more detailed. During night-time recording, the camera activates IR sensors around the lens and detects motion up to 9 meters.

- 360 ° viewing angle
- rotation
- WiFi support
- motion detection
- Mi Home support
- integrated microphone
- integrated speaker
- power supply: adapter
- Memory card slot: MicroSD
- night vision
- night vision range: 9m
- simple installation
- compatibility: Android 4.0, iOS 7.0 and higher.

Balení: Blister

MenuX

Provozovatel webu, Martin Janča, se sídlem Ludkovice 85, 76341 , IČ:87521873 , jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím